Flash Calendar- Nature Theme

kolmapäev, 12. veebruar 2014

Midagi uut....

Enne suurt poegimistralli tegin vähestviisi katsetusi. Nimelt püüdsin teha võlts lambanahka :) No leidus kodu sellist muidu väga kaunist villa, aga kuna see oli veidi kokku viltunud ja lamba seljas, siis lõngana sellest parimat ei saa, aga raisku ei tahaks ju kas sellel minna, sest oli ju see karv nii ilus. Olen ammu hoogu võtnud, et katsetada pesumasinas viltimist ... tahab veel katsetamist ja õppimist, aga hakkab mulle see tulemus ise väga meeldima. Tükid on sellised parajad kasvõi endale istumise alla panna - suuruses umbes 50*60-80cm Kuidas teile tundub, kas selline asi ka inimestele võiks peale ja kaubaks minna? Kommentaariks veel seda, et näiteks Elisabethil küll meeldib selle "naha" peal kõhutada ja oma asjadega mängida :)
 (selle naha imelikult tühja auguna tunduv koht ei ole tegelikult tühi, vaid on veidi tumedam mustjas karv, mis pildil jätab sellise tobedalt tühja mulje)

Ja väike päraslõunane poegimine, kus nooruke uteke tegi ühe talle asemel siiski kaks talle.... teine on siis siin veel kõhus peidus, aga välja tulles oli ta must ja mütsikesega. Mõlemad on poisid ja tublid... emme ka tubli :)

 Vähemalt lasid lambad mind täna öösel voodisse jääda, sain vahelduva eduga magada, kuigi iga 3 tunni tagant siiski äratuskella peale kaamerat piilusin ja hommikuks see piilutav silm mulle hoopis peavalu tekitas :( Aga enne õhtut tahan veel vähemalt mõne talle saada :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar