Flash Calendar- Nature Theme

esmaspäev, 10. veebruar 2014

Hakkab lõpuks tulema

Nagu ma juba eelmiseski postituses kurtsin, et kõik on muudkui kahtlased, aga midagi ei tule,siis nüüd hakkab asi vist muutuma. Täna öösel oli mul uni nii magus, et tegin esimest korda silmad lahti alles kell 5 ja siis leidsin kaamera eest mõnusalt magamas emme oma esimese tütrega (seda ma muidugi tuvastasin hiljem :D )
 Veel natuke kaameratega ringi aerutades nägin veel ühtesid kaksikuid, keda ma esialgu siiski eilehommikusteks talledeks pidasin, aga kuna varsti leidsin sealt ka teised samasugused kaksikud, siis tundus asi juba kahtlane... ja siis ühtäkki ilmus ka mingi kolmas tutikesega must põngerjas, siis oli ikka aeg oma kondid maast lahti ajada ... hommikul hiljem sain mehe kest võtta, et see, kui Shotsis olümpiamängud on, ei tähenda, et meie kõik peame nende kella järgi ärkama (Elisabeth olevat ka pool 7 ärganud)
Siis selgus laudas ka veel, et ega see lammas seda mütsikesega talle väga ei soovigi, kuigi seis on hetkel selline, et väga hirmsalt ta teda ka ei peksa ja koos saame edukalt imetatud ja vahel ei kontrolli ta ka, kes talle alla läks. Aga tõenäoliselt tuleb mul mingi plaan B siiski välja mõelda, sest sügavalt kardan, et sel noorel emmel nüüd kolme jaoks küll piima ei ole. Ehk teeb varsti ka keegi korduvpoegijatest üksiku talle ja saan talle alla pookida selle tegelase... Kõik kolm on siis tüdrukud.
 Ja juba varahommikust saadik ootasime veel ühe lamba poegimist ning hoidsin hinge kinni, et sealt ikka vaid kaks talle tuleb, mitte kolm, sest ta on varem kolmikuid teinud ja hirmus lai oli ta ka... Aga nii siis ootasime ennelõunat ikka veel tallede sündi, kuigi juba lõppgulminatsioonis :D
 ja siin nad siis ongi, kenad pirakad lapsed - poiss ja tüdruk :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar