Flash Calendar- Nature Theme

kolmapäev, 29. jaanuar 2014

Vaikne sisse elamine

Eks siis püüan teid asjade käiguga kursis hoida.
Esmaspäeva õhtul päris hilja, nii 11 paiku sain veel ühe talle. Käis mammi juba päeval terve päeva hiidpunase ja lausa krellis tagumendiga ringi, pidin tal lausa silma peal hoidma. Läksin õhtul tuppa teadmisega, et vist ikka täna ei tee... aga peale 9-t õhtul pilk kaamerasse andis aga teise info. Nii siis saimegi selle hooaja teise talle - teise tütarlapse :) Aa... ja tallel on kakaauk must ja moka peal ka must täpp :P


6 kommentaari:

 1. Njah, lambutu inimesena jõudsin mõelda ühte heinapakki kõigile küülikutele vedades tõdemuseni, et väiksed loomad on väiksed loomad ...:) Aga kui nüüd ausalt ära rääkida, siis jaanuarikuu on aeg, kus tuleb lambanostalgia peale, külm, kuu paistab, ööö...ja vastsündinud talle määä.
  Jõudu sulle sinna Hiiumaale ja et kõik poegimised kerged oleks :)!

  VastaKustuta
 2. Aitäh sulle Airi :) Aga sul on alati võimalus võtta endale uus määä .... või siis alternatiivina mulle külla tulla :D

  VastaKustuta
 3. No jää ei kanna ju veel..:S, muidu äkki isegi tuleks.

  VastaKustuta
 4. varsti kannab, juba luuravad ;)

  VastaKustuta
 5. Huh, see jäärada oli mu meelest päris hirmutav :P Kuna me käisime, kaks aastat tagasi vist...mitu suurt pragu oli ja tagasitulek jäi veel pimeda peale.
  Jaksu öisteks valvamisteks! Varsti läheb äkki "pommitamiseks"? Mul see esimene sats läks kuidagi nii, et probleemsed poegisid kõik päevaajal ja teistel juhtudel olid hommikul kenad kuivad talled ema all :)

  VastaKustuta
 6. Ei kulla Marjuke, pole sel jäärajal häda midagi :D Niiet teretulemast kõigile, kes tahavad kiirelt külas käia, kasutage jäärada ;) (kui see ükskord avatakse ;) )

  VastaKustuta