Flash Calendar- Nature Theme

kolmapäev, 21. august 2013

Kokkuvõttev suvi pildis

No mitte ei ole aega olnud siia väga kirjutada, aga ma püüan nüüd lühidalt kirjutada ja pilte näidata vähemalt.... Aga seda pean ütlema, et suvi on olnud täis toredaid külalisi lähemalt ja kaugemalt ja tahan neile kõigile öelda suur tänu meile tulemast ja mind aitamast!
Siin üks armas saksa neiu, kellest ma tõsiselt puudust tunnen

Elisabeth esimest korda meremõnusid natuimas... no tegelikult tahtsid poisid hirmsalt minna randa ja mõtlesin, et ehk läheb piiga ka vaid jalgupidi, aga tema oleks kogu oma riietusega merre end istutanud - ei jäänud muud üle, kui ikka riided seljast võtta :)
 Siin uurime külgvaates, et kuidas näevad ujujad niipidi välja :)

 Ja väga hea meel oli näha enda juures tagasi meie kõige esimene vabatahtlik, kes siiani elab Eestis ja on siinse eluga väga rahul ning ei saa aru, miks inimesed virisevad (ise on ta ametis sotsiaaltööga, niiet ei mingi rikkur vaid lihtsat elu nautiv noormees, kes armastab elada ka lageda taeva all telgis.... vahel ka talvel)Seda pilti mul küll pole, aga vahepeal olid mul veel külas ka üks soome neiu, koos oma sakslannast sõbrannaga, kes juba pikalt Soomes elanud...ning tagasi olid mõneks ajaks ka eelmise aasta kaks prantsuse tüdrukut....

 Ja loomulikult selle suve kõige kirjum seltskond, kus armsad tüdrukud olid pärit Lõuna-Koreast, Prantsusmaalt, Hispaaniast ja Türgist (pildilt Türgi tüdruk hetkel puudub) Veetsime koos 3 töist kuid vahvat nädalat....Ja nüüd on mul maja tühi, aga pole hullu, naudime vahepeal siis ka oma pere seltsi :)


 Sai vahepeal lambatalle trantsporditud koerakuudiga :) No mahtus hästi sinna sisse  :D
Ja ikka jälle need kutsikad :D Nagu pildilt näha, viisin kutsikatele seltsika ka paar lammast ja tundub, et kutsikad on ka nendega kenasti harjunud, sest ühel hommikul nägin sellise vaatepildi. Ise olen väga rahul. Täna hommikul olid jälle kõik puntras koos - lambad, kutsikad, kitsed ja ka vana koer (kes siiani natuke on suuri loomi pelganud) Ühesõnaga püüame nende kutsikate kasvatamisel teha kõik paremini, kui nende vanematega, et anda parim eeldus saada tublideks valvekoerteks

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar