Flash Calendar- Nature Theme

reede, 5. juuli 2013

Pesakond hundimurdjaid

Olen olnud siin pikalt vait - no lihtsalt ei ole olnud aega kirjutada, aga kiirelt võin öelda, et olen vastu võtnud erinevaid toredaid külalisi-abilisi, teinud usinalt heina-silo (mis kohe ka kõik valmis on selleks aastaks), mütanud põldudel ja pesnud villa ja nüüd viimasel ajal ka veetnud omi päevi maasikapeenras ...

Aga viimased päevad on läinud nii kiirelt, pingeliselt, eriti pingeliselt tegi asja meie Zeta oodatav poegimine, mis lõpuks täna õhtul ka kulmineerus. Esimene hundimurdja sündis poole 7 paiku õhtul ja viimane nägi ilmavalgust kell 10 - töö kiire ja korralik (kui juhuslikult ei tule veel mõni üllatus). Kokku saime siis 9 kutsikat, kes esmasel vaatlusel näivad väga tragid ja tublid - loodaks, et emal ka piisavalt piima jätkub ja kõik sama tubliks ka edasi jäävad.  Pildil näevad välja kõik kuidagi väga valet värvi (hallid) ja selle põhjuseks on Zeta aktiivne tegevus ahju all (nimelt elab ta meil vanas saunas ja tal on tervelt kahetoaline häärber kasutuses :D ) Ja tänu sellele suurele ahjualuse puhastustööle nägi koer juba ammu kahtlase hall, mida ta nüüd kenasti ka oma kutsikatele jagas :P Nüüd jääme lootma uuele ja tegusale tööpesakonnale ja et mul jätkuks rohkel tarkust neist kasvatada tublid lambavalvurid. Ja et kutsikad oma tööst kiiremini aimu saaks, elavad neil seina taga ka 4 lammast -  et siis niipea, kui nad hakkavad ringi uitama, saavad ka kontakti lammastega.Niisiis ... kellel on soov endale soetada mõni armas hundimurdja, siis võtku julgelt ühendust. Kutsikad tulevad kiibitud, vaktsineeritud ja kenasti registrisse kantuna uutele omanikele!


6 kommentaari:

 1. Õnnitlused teile uute beebide puhul!
  Aga see imetava koera pilt tundub kuidagi "vale" :) No mul pole juba aastaid ühtegi emast koera ja kutsikaid olnud ja kõik, kes mul siin imetavad, teevad seda hoopis teisiti- püsti asendis- lambad, veised, küülikud .... harjumatu vaatepilt lihtsalt :)
  Jaksu ikka kõigega toimetamisel!

  VastaKustuta
 2. icc... nojah :D oot... kas küülikud imetavad ka püsti???
  Aga täna pean ma kutsikate numbrit parandama... üks plika tuli veel juurde, niiet nüüd on meil 6 tüdrukut ja 4 poissi , ehk 10 kutsikat

  VastaKustuta
 3. Kaire, just jõudsin eile mõelda, et kaua su koer tiine on ?? :)))Palju õnne! Sul on siis pesakond Tuhkatriinusid ja...Väikseid Printse? (tahmale mõeldes, icc)
  Aga küülikud imetavad nii, et ema on pesa kohal, pojad vedelevad selili ja nii sikutavad omale piima kõhtu :).
  Jaksu sulle, pane pilte, mul ka pole nii ammu kutsikaid olnud, siis hea nostalgitseda.

  VastaKustuta
 4. Kaua oodatud kaunikesed. Ootus tundus kuidagi väga pikk.Palju jõudu ja jaksu emmele ja sinulegi nende pisikeste aitamisel. Ja muidugi jõudu eel seisvateks töödeks. Ootan väga kohtumist ja nüüd veel eriti :)
  Rita

  VastaKustuta
 5. Õnnitlused suure pesakonna puhul!

  VastaKustuta
 6. Tänud kõigile!
  Airi, ehk ma pilte ikka suudan kiirelt siia üles riputada, kui kirjutada ei jõua :)

  VastaKustuta