Flash Calendar- Nature Theme

pühapäev, 7. aprill 2013

Kitsed, kes tahtsid kuulsaks saada

.....võiks jutu kokkuvõtteks öelda :)
Nimelt otsustas mu viima poegimata kits  Züzi teha oma imearmsad kaksikud tüdrukud just siis, kui mul  ETV -st Maahommiku võttegrupp kohal oli :P (muuseas, et kes tahab meile kiirelt läbi telepurgi külla hüpata, siis hoidku oma kanal sel laupäeval ETV kanalil, sest kell 10 hommikul on Maahommik Hiiumaal.. ja ka meil... , teretulemast!)

Üldse on seda meediahuvi kuidagi korraga ja palju saanud ( aga ju rahunevad nad uuest maha ka ja saame rahulikult edasi elada) ja mu kitsetalled, kes juba viimasel kohaliku lehe esikaanel olid, saavad veel 10 korda kuulsamaks (nagu Pantaloone ütles) :D
Aga viimastest talledest niipalju, et hea meel on selle üle, et lõpuks üks tall on ka pruun :D

Veel talleuudistest niipalju, et meie detsembris mandrile kolinud kits Sirtsu sai ka paar päeva tagasi talled - tükki kolm, kõik enamvähem musta-valgekirjud (üks väheke ka pruunikas) ja kõik veel tüdrukud ka :D  Ja see noor kitsekasvataja, kes endale kaks kitse soetas on nüüd tervelt 6 kitse võrra rikkam, sest see teine kits tegu juba paar kuud tagasi kolmikud - tõeline kitseõnnistus. Siitkohalt saadaks tervitused Mirjamile !

6 kommentaari:

 1. Karvased kui kuradikesed :)
  Hea, et teada, kui keegi teles. Mul pole viimasel ajal isegi maahommikut mahti enam vaadata.

  VastaKustuta
 2. Vahva, katsun meeles pidada ja laup-siis teleka ette ennast sättida :)
  Airi

  VastaKustuta
 3. Õnne,nunnudele ja sullegi. Millised "värvid",hakkab ju looma küll!? :)
  Ma mõtlesin kui öeldi, et järgmine kord siis Hiiumaal, et äkki...! Ja no näed sa siis. Ei noh külla tuleme ikka. :D Nüüd on siis veel midagi mida peale oma tallede sünni oodata!
  Jõudu, jaksu.
  Rita

  VastaKustuta
 4. Liina, ausaltöeldes olen isegi viimasel ajal pea kõik Maahommikud mööda lauta-tuba-õuet sähmides maha maganud.... katsun see kord siis ikka ise ka meeles pidada ja vaadata, mis supi nad siis nüüd kokku on keetnud :D Üldse on viimasel ajal kuidagi hirmus kiire ja kui kalendrisse üles ei kirjuta, siis võib jamaks kippuda, sest pea ei pea enam üldse midagi kinni... ei tea, kas pean laupäevaks ka endal kella meeldetuletuseks äratama panema? :P
  Kitsetalledega läks küll nii, et mida lõpu poole, seda värvilisemad :D Aga kitsedega on nüüd ühel pool ja paari nädala pärast ootan uue ringi lambaid poegima ;)

  VastaKustuta
 5. Tead! Olen jälle hommikul sinu lehel ja vaatan neid kitsekesi. Tegelikult olen nüüd kade küll :D Lõpmata nunnud. Neid võiksid veel pildistada iga küljepealt, küll vaataks veel :)
  Mis kell siis peaks sulle laupäeva hommikul helistama, et sa õigeks ajaks teleka ette jõuaksid?? :D Mul see saade nagu rituaal kus mind segada ei tohi ja kõik tööd peavad selleks ajaks valmis olema.Istun kohvitassi taga ja naudin. :D Minul kolm lammast poeginud ja üksikud poisid. Neli utte jäid vist sinu omasid järgi ootama.
  Jätkuvat ootamist siis!
  Rita

  VastaKustuta
 6. Väga kihvtid talled sul Kaire ja Sirtsu omad ka, kohe meenutavad türingeri:)
  Meil ka see laupäev meeldetuletus telefonis,muidu sahmerdaks just õues sellel ajal...Üldse on huvitav kõiki neid loomakasvatajate lugusid vaadata, tuttavaid siis veel eriti!

  VastaKustuta