Flash Calendar- Nature Theme

pühapäev, 17. veebruar 2013

Üllatused laudas

Eile hommikul käisin ma laudas, jalutasin seal veidi ringi ja tulin tuppa tagasi.... mõne aja päevast läks Tiit lauta, et toimetada seal veidi ja mõne aja pärast helistab mull..."Kas sa lambatalle nägid?" mina vastu, et "Kus??"  "No ikka seal aias, kus on need kahtlased (loe: mittetiined) ja nüüd mitte poeginud (ehk aprilli poegijad)  uted, kes ootavad UH kohale saabumist"
No super tore... tormasin lauta seda imet vaatama, sest ei ole ma sellel emal ei udarat ega midagi näinud ja udarat polnud praegugi peaaegu olemas, aga piima tuleb ja tall tunneb end hästi. Tegelikult on päris ilus must poisijuss, kraps ja tragi. Vat nii siis meie lauda üllatajad.

Järgmine üllatus tabas meid eile õhtul, kui lapsed tulid tuppa jutuga, et laudas on kährik, oli Bellaga kakelnud. Kuna tol korral põgenes va suslik heinarullide alla, siis kätte meil teda ei õnnestunud siis saada. Täna aga tuli Tiit enne lõunat maja juurde, kährik näpus..... ja oh, kui jube see loom välja nägi, oli ikka korralikult kärntõves -  pooled karvad läinud ja saba polnud enam üldse.... Ühesõnaga kõik koerad saavad aga jälle ühe korraliku tõrjekuuri, sest ei usu mina, et nad sellest lestast nüüd ilma jäid.... :S

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar