Flash Calendar- Nature Theme

reede, 21. detsember 2012

Täna öine

Kui eile öised talled magasin julmalt maha, siis täna öösel olid pool ööd valves, et mitte maha magada ja hea, et valves olin, sest taaskord oli esimene tall parimas vormis .- priske, agar ja kena ... teine aga kõver ja välja tulemisega probleemid. Hea, et niigi läits, ütleks...  Aga oma probleemiga me jätkuvalt tegeleme, kuhu kaasatud Eesti parimad arstid.

6 kommentaari:

 1. Tead, aastad ei ole vennad ka :S Nende elukatega ei tea ka kunagi, mis võib kiiva kiskuda, et talledega jamad on.Mis ma tahtsingi öelda, müts maha, et sellest siin, blogis avalikult räägid, loll parastab sellise jutu peale ja tunneb teise ebaõnnest rõõmu, tark õpib , teeb järeldused ja on info jagamise eest tänulik.Olulielt meeldivam oleks vaid häid uudiseid edastada, kui korras kõik on, see halvast uudisest kirjutamine nõuab tugevat hingejõudu.Meenus veel, et kas mitte Maalehes keegi ei kirjutanud, et veistel on ka sel aastal probleemid...või oli see siis selle aasta sööda ebakvaliteetsue pärast, ei meenu enam.Jaksu ja katsu ise ka puhata.Minu võttis tallede ralli eelmisel aastal lääbakile, kõige selle magamatusega, sul veel topeltkoormus.

  VastaKustuta
 2. Tead, olen isegi mõelnud, et kas peaksin niimoodi avalikult sellest ebaõnnestumisest rääkima... aga ehk on see ka õpetuseks kellelegi teisele. Nii hea oleks ju kirjutada, kui suurepärane ja roosiline see loomakasvatus on....Aga vahel on asjad teisiti...

  VastaKustuta
 3. Sama siin- tore, et teistega jagad. Kui juba loomad on, siis ikka juhtub, et nendega miskit vahepeal viltu läheb. Täitsa võib olla, et see vihmane suvi mõjub. Meil oli ka üks vihmase suve aasta lammastega jamad. Pea vastu!

  VastaKustuta
 4. Aitäh teile.... oi kui lihtne oleks praegu pea liiva alla peita ja teha nägu, et midagi pole juhtunud. Südamest loodan, et kõik ikka on vaid mineraali puudumise viga

  VastaKustuta
 5. Tõsiselt kummaline juba...Mida need targad arstid siis arvavad? millise aine puudus? Meil suvel eriti söönud mineraale, oli selline mineraalilakukivi,kestis pikalt. Nüüd olen pannud suures hirmus vabalt ette lahtist pulbrit.Pean sulle tugevalt pöialt,et rohkem kõveraid teil ei sünni!

  VastaKustuta
 6. Kas sa laborisse pole mõnda saatnud? Äkki mõni bakter möllab....

  VastaKustuta