Flash Calendar- Nature Theme

kolmapäev, 12. detsember 2012

Plikad

Alustaks seda plikade juttu siis päris enda plikast, kes juba meil nõks üle kahe kuu vana on. Ja et teilegi süstiks natuke veel rohkem positiivsust, siis jagan teiega meie naerurulli, kes päev-päevalt aina paremaks ja rahulikumaks tütarlapseks sirgub  :D Juba on ta vahel päris pikalt üksi voodis ja uudistab omi mänguasju ja kui uni maha kipub murdma, siis laseb ta seda tihti ka täiesti vabatahtlikult teha. Öödki juba päris rahulikud(ei taha nüüd küll ära sõnuda, aga... ) näiteks täna öösel magas neiu jälle kella 4-ni, lastes emmel rahulikult laudas poegimas käia :P (nojah, issi küll toppis vahepeal luti ka suhu, mille peale magati 2 tundi edasi ... tavaliselt see siiski ei tööta, kui kõht tühi)

Juba oskame me ka oma pead usinalt hoida, mida küll pildile oli raske saada, kuna see liikus kiiremini, kui minu seebikarp pildistada jõudis :)

Aga rääkides siis neist teistest plikadest.... nimelt täna öösel sündisid mul laudas selle aasta esimesed tütarlapsed. Hinge kinni hoides, kaamerast poegimist vaadates ning lõpuks nobesti lauta tormates selgus, et kõik oli seal siiski parimas korras - talled terved ja normaalsed... kui välja arvata, et nõksu väiksem tall oli jonnakas ja ei asunud tissi otsima piisavalt kiiresti ja mind ta aidata ei lasknud.... mille tulemusena ma siiski võtsin pudeli, lüpsin natuke piima sinna, toppisin tallele suhu, et ta vähekenegi maitset suhu saaks ning edasine oli juba käkitegu. Tegu oli esmapoegijaga, kes väga tragiks ja tubliks emmeks osutus ;)
2 kommentaari:

  1. Jõudu ja jaksu! Perenaist vajavad uted ja talled laudas ning tütreke toas - no millal üks sedaviisi hõivatud pereema ja taluperenaine küll hetke iseendale leiab (noh, et suts magada või nii...)???

    VastaKustuta
  2. Jõudu-jaksu vaja... tänan! No magamisega on nii, et eks pisipiiga ikka hetkel magab suht viisakalt, ühesõnaga pole mind veel väga ära väsitanud. Hirmuga mõtlen vaid seda aega, kui lambad ka oma osa hooga tahtma hakkavad. Aga nüüd mul mees kodus ja just nn isapuhkusel kolmeks aastaks :D Eks kasutame siis tema olemasolu korralikult ära (va. tissitamine :D )

    VastaKustuta