Flash Calendar- Nature Theme

reede, 5. oktoober 2012

Väike printsess

Ja siin see kauaoodatud uudis ka lõpuks tuleb, sest 3. oktoobri varahommikul läks ühel neiul siia ilma tulekuga kiireks ning kell 5:04 ta meie juures oligi, kaaludes 3670g ja pikkuseks 51 cm.  Kõik möödus kiirelt, ütleks et vägagi kiirelt... nüüd oleme kodus ja tunneme end mõnusalt ;) Printsessi nimeks sai Elisabeth .... 


7 kommentaari:

 1. Oi palju palju õnne tütrele ja emmele ja kogu perele! Kallistused! Miskipärast sisetunne hommikul juba ütles,et tita käes:)

  VastaKustuta
 2. Õnne siis siia ka veelkord :)!Mul ka kripeldas, et kahtlaselt vaikne on ju see kaire midagi sepistab :)Jaksu teile mõlemile.Loodetavasti saate magada...pildilt paistab küll selline rahulik beebi :).Ja üleni roosa..:), peale poisteväge on üks plikatirts vist just see mis oodati?:)

  VastaKustuta
 3. Hästi palju õnne ja imelist kasvamist Teie perele:) Kaua oodatud kaunikene. Imearmas väike printsess üleni roosamannas:D Nii armas:)

  VastaKustuta
 4. Tänud heade soovide eest! Jah, eks ta ole nii, et pole poisteväge oli see neiu ikka eriliselt oodatud... muide see roosa kostüüm oli juba eelmise poisiga ostetud, no ei teadnud ju siis, et poisipõnn tulemas on :) Esimene pilt tehtud paar tundi peale sünnitust (kellaaeg sel pildil umbes tunni võrra taga, tegin pildi ja siis avastasin :D ),teine pilt siis tehtud täna hommikul enne haiglast lahkumist.

  VastaKustuta
 5. Palju õnne ja mõnusat kohanemist ja kosumist!

  VastaKustuta
 6. Palju, palju õnne! Sellised on hästi armasad uudised :)

  VastaKustuta
 7. Palju õnne värskele mammale printsess Elisabethi puhul!
  Rahuliku olemisega, imearmas ja rõõmsalt roosa! Kõige paremad soojad soovid ..

  VastaKustuta