Flash Calendar- Nature Theme

neljapäev, 9. august 2012

Nii need päevad ja nädalad lähevad....


.... ja nii ka mu külalised lähevad(ja mina paisun hooga). Täna pidin hüvasti jätma Soome ja Tšehhi tüdrukuga, homme lahkuvad ka prantsuse neiud... aga hea mälestus jääb. Aga nüüd väike raport ka, kuidas meil läks...
Paar pilti meie (käsi)töölaagri tulemustest - esimesel eksponeerib Oona oma mütsi, salli ja vilditud susse, teisel pildil siis Carolina (Tšehhi tüdruk) mummulised viltsussid, triibulised poolkindad ja lumememmega labakud ...  Susani(Prantsuse tüdruk) lammastega kindad ja sussid ning beebisokid, minu punased sussid ja Adele (prantslanna) sinised viltsussid.
Lisaks käsitööle said kõik täiesti perfektselt selgeks kitselüpsi ja kapis on mul  hulka vaarikamoosi ja purkides mustsõstramoosi, hea on vaadata puhast kartuli ja peedipõldu ning mõned kurgipurgid on ka valmis.... ja muidugi hulka villa on ka pestud, st. must vill on kohe-.kohe otsas, vist ühe pesujagu on veel ning nii 7 kotti valget on veel jäänud, ehk jõuab ka selle enne septembri algust puhtaks, mil peaks mind jälle lambapügajad külastama - saab sellelegi jälle ringi peale :)
Aga homme õhtul peaks tulema meile siiski uus abiline - üks eesti neiu ;)

...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar