Flash Calendar- Nature Theme

neljapäev, 22. detsember 2011

Sõbrad


Olen juba pikalt kahtlustanud, et suvised kassipojad semmivad meie slovakkidega. Üks õhtu nägin ka lambavaatluskaamerast, et valgete kuhilate(koerte) otsas on must kogu(kass). Täna aga sai Tiit meil hea tabamust kaameraga,kus Dan`i otsas suisa kaks kassi korraga magasid. Dan olevat korra ka pead tõstnud ja silmanurgast Tiitu vaadanud, aga hommikusest õues jooksmisest( õues oli täna nii fantastiline lumine ilm, et isegi koerad olid vabatahtlikult enamus hommikupooliku lauda taga õues) nii väsinud, et magas rahulikult edasi. Aga eks kassid saa ka aru, kus on hea ja turvaline olla :D

4 kommentaari:

 1. Kuidas sisetunne on, et kas hakkavad sul need loikamid karja ka valvama?:))
  Meie lambakoer magab aadelikult 75 % ööpäevast, koivad sirgus ja ahistab kassi..P , aga lambad talle iseenesest meeldivad :))

  VastaKustuta
 2. Tead, ei oskagi öelda, kord arvan, et kõik nagu laabub, siis tekib kahtlususs, aga lohutan end sellega, et nad alles titad.
  Ükspäev, kui osa lambaid laudas lahti pääsesid, siis ülejäänud lambad pistavad selle peale kisama...siis hakkasid koerad küll väga häälekalt märku andma, et midagi on lahti( et siis lamba kisa oli vist initsiatiiviks, et miskit viltu)See peaks vist hea märk olema.
  Samas teinekord nad hoopis hauguvad mõne kurjema puskleja lamba peale, kas siis enda kaitseks või ei oskagi öelda. Poiss näiteks ei viitsigi väga võõraste inimeste peale haukuda, plika on aga selle koha pealt eriline aktivist.
  Ükspäev tegin katse, kuidas reageeritakse võõraste elukate peale...nimel oli meil juba nädal aega külas mingi külapontu, keda ei osanud ma kuidagi koju ka saata(täiesti võõras). Küll hirmutasime ja ähvardasime, aga vaatas teine meile niisuguste silmadega otsa, et ega ikka ma ei lähe küll(meil vanaproual Donnal oli nimel jooksuajamoodi asi..noh vanainimeste asi, sellest ka külaline) Ja viimaks sai mul siiber ning võtsin oma murdjad, et mida nemad teevad....Plika pistis kisades punuma ja väike koerake ei saanud üldse aru, mis toimub. Päris maha nad teda mul murda ei tahtnud, aga korra see pänta piiks tegi, kas suurest hirmust või naksas Zeta teda õrnat või lihtsalt tormas oma koguga talle otsa,aga ... tulemus....seda pontut pole ma enam näinud, ehk sai aru, et pole tema koht olla :)
  Aga titalikku oli selleski juhtumis...nimelt kuna Zeta ees tormas ja siis Dan talle ka ühel hetkel järgi jõudis, siis nad põrkasid omavahel veidi kokku....Zeta tegi piiiks(Dan´il on paras mass juba taga ja kui ta vahel ka minu jalgadesse põrutab, siis on ikka valus küll), ehmatas ning pani ka kodu poole liduma :D Ta ei saanud aru, mis juhtus :P Selleks ajaks oli muidugi võõras koer ka territooriumilt väljas ja töö tehtud...

  VastaKustuta
 3. Siis on ikka kasu ju neist:) Ei tea kui palju teiekandis lahtiseid koeri muidu on, aga see probleem oleks kohe lahendatud.
  Aga kas teil on tõesti lumi maas?! Ise olete veel merede keskel..siin on vaid natuke kohmatanud maa, täiesti paljas. Mille üle ma küll ei kurvasta tegelikult.

  VastaKustuta
 4. Üldiselt meil neid hulkuvaid koeri ja ka pulmalisi ei ole, aga seekord tuli too peni küll ei tea kust :P
  Aga lumi tuli meil tõesti täna hommikul maha...mitte küll palju, aga parasjagu natuke, et teha elu palju rõõmsamaks ja puhtamas :D Kohmetunud oli meil maa juba terve eilse päeva, tegi väikese eeltöö, et lumi natukenegi püsima jääks, aga ega seda rõõmu nüüd kauaks ole, sest esmaspäevaks lubab jälle +8 kraadi :s

  VastaKustuta