Flash Calendar- Nature Theme

laupäev, 29. oktoober 2011

Külalised

Eile käisid meil külalised - üks tore pere mulgimaalt - Rita abikaasaga....Läbi raskuste, aga siia nad lõpuks jõudsid. Aga tulemise põhjus oli lihtne ja hea - meie pere paar noort kitseneiut ja üks sikupoiss said endale uue hea kodu. Kuna poisid lähevad mul niikuinii potti, siis lausa kahju oli seda poissi sinna panna, kuna ema oli tal hea piimaandja ja ka uhkete nisadega ning poiss nägi välja, kui kompu, puha lokkis tukaga, nagu oleks ma igal hommikul tangidega keeramas käinud :D Ja tegudemees tahtis ta ka kohe hirmsasti olla, tuli ta juba lausa ketti panna,muidu teeks kõik töö me vana sikupoisi eest ära(vist osa ka tegi) Seega...vähemalt ta nüüd uues heas kodus. Kaasa sai neile pandud ka kaks noort kitsetalle, sest minu laut ja võimalused lihtsalt nii palju lüpsikitsesid vastu ei võta, võin ju tahta, aga suund meil siiski lammastele ja 6. lüpsikitsest +4 noort kitsetalle, mis alles jäid, on mulle ikka rohkem, kui küll. Ja rõõm, et need kaks toredat kitsetalle ei pidanud oma otsa leidma supipotis...mingi valik ju tuleb endal teha, kuigi raske südamega.... Õnne ja rõõmsaid päevi neile sinna kaugele!!

3 kommentaari:

 1. See Eestimaa on ikka pannkoogi suurune :)))Ritale ka minu poolt terviseid :)
  Ja Kairele õnne kitsedele uue kodu leidmise puhul:)

  VastaKustuta
 2. Näe, ei sadanudki need kitsekesed sinu uksest veel sisse :D
  Aga eks see pankoogisuurune kodumaa on ikka vahel jube hea küll :D Ja jube hea, kui mõlemad pooled rahule jäid ja õnnelikult jälle laiali läksid, et siis kunagi jälle rõõmsalt kohtuda :D

  VastaKustuta
 3. Tervitused teilegi minu mõlemad sõbrad. On tore kui siin pannkoogi suurusel maal on nii häid ja sõbralike inimesi nagu teie. Jätkake samas vaimus :))))
  Rita

  VastaKustuta