Flash Calendar- Nature Theme

kolmapäev, 4. mai 2011

No te peate teda nägema


Täna käisime Beritile näitamas osa poolest meie kaunist saarest ja kui tagasi tulime ning lambaid juba söötsime, siis järsku jäi mu silm pidama ühel väga kirjul olevusel, keda meie laudas enne kohe kindlasti pole olnud.... meie viimane must lammas oli endale väga kirju tütarlapse saanud..no küll on ta kaunis ja armas ja ka väga tragi ja noor emmegi on tubli, mis sest et tihti suurest tallesaamiserutusest tissi otsiva talle eest ära jalutab.

Sain täna kätte ka oma survepesuri, mille ma interneti teel endale soetasin, sai ka kohe auto puhtaks pestud ning töötas vähemalt seal küll hästi, nüüd jääb veel vaid ära proovida villa peal, aga enne tuleb rehvormvoodi korda seada( tähendab teha uued küljed ja otsad, sest need on küljest ära mädanenud) ja vähe kaunimat ilma oodata :D

Aaa... ja eile õhtul oleks ma peaaegu ilma jäänud ühest oma kitsepoisist, kes lihtsalt meie laudast ära jalutas ning me ta õhtul peale mitmekordset otsingut lõpuks leidsime poolel teel mäest üles naabrite poole, õnn et teda sealt üldse leidsime...sest nägin vaid nagu silmaurgast, et mingi väike valge asi on seal kaugel ja nagu ka liigutas...kell oli siis juba 9 ja õues suht hämar. aga leitud ta on ja emme juures tagasi ning loodan,. et mitte ükski enam ise jalutama ei lähe, sest muidu on nad kindel rebase saak.....

7 kommentaari:

 1. Jussi esimene reaktsioon - nagu lehm ju!

  VastaKustuta
 2. Väga lahe talleke!:))
  Ja katsetage jah survepesuriga villa pesemist ja jagage kogemusi! Võtame siin kah hoogu pesuri soetamiseks - kogemused ja näitlikud õppetunnid seega teretulnud:)

  VastaKustuta
 3. Väga vinge tall! Ja see on siis midagi soomlase segu? kust muidu see kirju geen olla saab..Ameeriklased lausa aretavad neid kirjusid lambaid, moevärk:)

  VastaKustuta
 4. See on soomlase segu emme jah, aga sellegipoolest oli nii kirju tall ikka supperüllatus. Aga kihnukad ju enamus kirjud ja miskit imelikku pole...minu laudas on siiski haruldus.

  VastaKustuta
 5. Ja veel utetall ka :)))), väga lahe.Nigu väike vasikas.:)

  VastaKustuta
 6. Äge lambake :) sellist tahaks endale ka. Hakkad otsast kuduma ja tuleb musta-valge kirju kirikinans :D

  VastaKustuta