Flash Calendar- Nature Theme

laupäev, 21. mai 2011

Külalised

Täna külastas meid Marju pere. Esmane külastuse eesmärk oli ühe kitsetüdruku ära andmine, kuid tänu sellele vahvale perele saime me ise rikkamaks ühe poolrootslase võrra, mida ma vahetasin ühe oma texeli ristandtallega. Aitäh Marju! Eks siis näis kellega ma ta sügisel kokku panen, sest egas ma nüüd mingit suvalist lammast sellega nüüd paaritama ei kavatse hakata, aga kujutan ette , et mõni must neiu oleks talle paras kanditaat , aga eks näis. Keeruliseks teeb asja veel see, et nüüd on mul lausa kolm jäära( millest kaks on siis noort) ja ma tahaks tekitada mingid grupid, kuid ei tea kuidas neid nüüd täpselt jagada ja millisesse koplisse nad nõnna panna....aga eks aeg annab arutust

5 kommentaari:

 1. Aitähh ikka sulle ka! See et keegi tänapäeval lihtsalt aitähi eest midagi jagab, on suur asi :)Midagi nagu heiferi projekt..
  Aga täitsa ilusti pidasid koos jääraga end autos üleval, mõni hale mää tuli ja laeva peal käisid inimesed uudistamas :))
  Poiss pani teie jäärajõmmi nimeks Suur Kotkas (Yakari multikast) ja see seltsis teiste jääradega küll, rahulik tüüp. Katsun teda natuke julgemaks meelitada- nii hea on, kui saab vajadusel jäära rihmast talutada.

  VastaKustuta
 2. Kena kuulda, et jõudsite ilusti ja tervelt koju. Selle jäärapoisi ema on muidu väga julge ja isagi oli väga sõbralik, seega peaks temastki julge poiss tulema ;)seega kannatlikku meelt!

  VastaKustuta
 3. Kuule mul tekkis küsimus- kui mitu ml Bayoflyd talledele panna? 1ml 10 kg kohta? Hull sääseparv on kohal...

  VastaKustuta
 4. Tegelikult on pudelil kirjas, et vasikatele( ju siis ka talledele) mitte panna, aga ise tilgutasin küll tunde järgi kitsetalledele seda selga( hetkel mingeid kõrvalnähte pole kohanud). Loogikat järgides oleks tõesti 1ml 10 kg kehamassi kohta....
  Küsisin paar päeva tagasi ühe loomaarsti käest, et kas seda vedelikku võiks ka kassidele-koertele peale panna, sellepeale ta vastas, et kõik sellised preparaadid(ka. puugi-kirburihmad) võivad mõjuda just maksale kehvasti....ühesõnaga jääb kogu selle jama selga toppimine iseenda riisikole...et tuleb kahe halva asja vahel valida parem.

  VastaKustuta
 5. Ah on jah kirjutatud, et mitte vasikatele. Eelmine suvi sai pooleaastastele talledele pandud, ma vist päris väikesed jätan tõesti välja...

  VastaKustuta