Flash Calendar- Nature Theme

reede, 18. veebruar 2011

Teretulemast külla

Kuna alates laupäevast läheb lahti jäätee mandri ja Hiiumaa mahel, siis ütleks kõigile tuttavatele-sõpradele TERETULEMAST KÜLLA!

11 kommentaari:

 1. Ma olen ikka blond, mis blond...sain aru, et jääteele lubatakse kuni 2,5 t autosid.Kas ma pean vaatama auto tühimassi või täismassi?Issand, piinlik, aga noh,ma tõesti ei tea.

  VastaKustuta
 2. Kipun arvama, et täismassi, tähendab, et kui su auto hetkel kaalub kogu lastiga üle 2,5 tonni, siis parem ära jääle mine. Ega see üks raskem auto nagu midagi jääle küll tee, aga kui kõik oma suurte tonnidega üle hakkavad vurama ja veel mõtlematutes kiirustes ning pikivahet hoidmata, siis läheb asi natuke karmiks...lihtsalt lõhutakse jäätee ära.
  Aga eks iga aasta on selliseid lolle, kes niimoodi teevad ( pean silmas pikivahe mitte hoimist) ja üldine reegel on selline, et mida suurem( võimsam) auto, seda vähem on seal kupli all....paraku.
  Oled külla tulemas? Teretulemast

  VastaKustuta
 3. No jaa, ma juba ustlesin oma teist poolt ja niipalju on mul siiski kupli alla(irw), et meie, pea 3 tonniga, pole sinna jääteele asja.Aga ehk suvel siis laevaga, väga tahaks siiski Hiiumaad näha---kasvõi põhimõtte pärast.

  VastaKustuta
 4. Teil siis eriti pirakas massin....aga kahju küll, kui tulla ei saa....

  VastaKustuta
 5. Ei tasu väga kergekäeliselt endale külalisi kutsuda- äkki mõni on nii nahaalne ja tulebki :P
  st. et me veel mõtleme, sulatame veetorud lahti ja talitame loomad- meil hetkel -27,8

  VastaKustuta
 6. Airile niipalju, et te ei pea üldse vist muretsema oma auto massi pärast, sest tuleb välja, et jääteel sõidavad igasugused - suured dšiibid ja muud bussid ;) Niiet andke tuld, keegi teid jäärajalt ära ei korja, jää on piisavalt tugev, et teid üleval kanda ja ohtu ei ole, lihtsalt kõik võiks ka pikivahet hoida ....mille mittetäitmist me täna jälle pidime nägema :S ( jõudsime ka juba kiirelt Haapaslu reisi teha :P )
  Aga esimene ülejää külaline on meil juba käinud...tore, et Marju oma perega meile jõudis ja hetkel sooviks neile vaid kaunist kojujõudmist ....:D

  VastaKustuta
 7. Jaa oleme ilusti kodus ja lastel tükk aega muljetamist, kui äge oli jääteel sõita :)Sellist asja iga talv ei saa ju.
  Lambad olid ka muidugi vaatamist väärt!

  VastaKustuta
 8. Marju, te olete ikka tragid, mina siin heitan, teie käite sipsti ära :)Kas tagasitulles oli mõni lammas auto tagaistmel?:))))
  Kaire, nii külm on, pean küülikuid jootma, koer tuppa laskma...ei saa hetkel nende loomade kõrvalt liikuma.Aga...vaatame,mõtleme.Ükskord me....nagunii.
  Kusjuures vaatasin ise ka uudistest, et suured jeebid uhasid uhkelt, huvitav, mis neil passis kirjas??:))

  VastaKustuta
 9. Aga ega see jäätee niipea kinni ju ei panda ja ehk läheb varsti see temperatuur ka mõistlikumaks, siis saate ehk ka tulla ;)

  VastaKustuta
 10. Kahtlaselt "tallevaesed" uudised sul?:)))))))Peate pausi ?:)
  Ma vaatan enda lammaste udaraid, et paisuvad-paisuvad, aga õnneks veel on aega, ehk läheb see hull külm mööda.

  VastaKustuta
 11. Tead, eks mõi lammas küll tilgub, aga lihtsalt ei ole jõudnud siia midagi kirjutada :S Andke andeks.... Kõige enam aga ajab siia kirjutamise juures närvi nende piltide laadimine, aga ilma piltideta pole uudis nagu üldse see......Aga proovin end kohe parandada :)

  VastaKustuta