Flash Calendar- Nature Theme

esmaspäev, 20. detsember 2010

Metsas kuusel

Jõulud aina lähenevad, kuid kuuske meil siiani ei ole veel... ega selle metsast toominegi teab mis lihtne tegevus ei olegi.
Möödunud neiljapäeval läksid siis Heini ja Tiit metsa, et ehk saavad meile ühe kuuse....umbes poole tunni pärast helistas Tiit ja ütles, et ehk saaksin ma neile autoga vastu tulla kuna läksid jala. Juhtus see, et kuuske nad ei saanud, Heini leidis vaid ühe mõnusalt sügava veeaugu, kuhu ta ennast sisse kastis.... nii me jäimegi too päev ilma kuuseta ja saime ainult märja poisi. Maa on ju selle lume all ikka nii sula ja kohe mitte ei näe läbi lume, kus see vesi on ja kus tugev pinnas ...
Täna läks Tiit üksinda uuele katsele , eks saab siis näha, kas saab seekord ikka kuuse ka või tuleb ka vaid märgade jalgadega koju...

3 kommentaari:

 1. Kõik väiksed ilusad kuused on lume all peidus. Meil sama ettevõtmine ees. Oleks pidanud juba septembris kuuse ära märgistama ja punase lipukese latva siduma.

  VastaKustuta
 2. Kuusk käes :D Tui teine see aasta küll hirmus laia võitu, aga hea, et sellegi sa ;)

  VastaKustuta
 3. Meie kuusele minnakse järgi alles jõululaupäeva hommikul, on kuidagi selline traditsioon välja kujunenud.Ja kuuse toovad metsast vaid mehed...itsitan vaikselt juba pihku, mõeldes sellele süüüüüügavale lumeollusele.Peaks vist lisaks saele ka labida kaasa andma :))
  Kairele, kena jõuluootust ja kõikide ootuste täitumist!

  VastaKustuta