Flash Calendar- Nature Theme

kolmapäev, 24. november 2010

Tali meie õuel


Viimaks ( või siis jällegi ootamatult) on saabunud meilegi talv ja üle öö lausa päris korraliku lumekihiga. Ja kui natukenegi kuulata-vaadata ilmateadet, siis tundub üsna talviseks ka jäävat...seega...tuleb kiiresti kinni katta kõik lahtised augud keldris ja pumbamajades.
Hommikul lauta kitsi lüpsma minnes on Bella tavaliselt kohe oma kuudist väljas ning tervitab mind rõõmsalt oma hüpete ja kerge jörinaga... täna hommikul ei olnud Bellat ei kusagil, alles kui jõudsin kuudini, tuli ta ukseaugu peale vaatama, et kes siis seal ka on. Mind nähes oli ta siiski väga rõõmus ja ta ketist lahti lastes tormas ta pööraselt mööda lumehangi ringi. Hiljem, kui ise toas olin, vaatasin aknast, kuidas Bella ninaga lund lükkas - no mitte ei taipa, mida ta sealt lume alt otsis.
Natuke kehvem uudis on aga see, et meie traka on natuke katki ja Tiit peab seda nüüd külmaga remontima hakkama... nimelt on välja tulnud Kioti traktori nõrk koht - plokikaanetihend, mis juba teist korda on läbi läinud. Seekord saadeti meile tõenäolist vähe vastupidavam tihend (metallist) ja väike lootus on, et ei pea jälle 800 töötunni pealt vahetama hakkama. Kuid lumelükkamist meil hetkel selle põkaga ei toimu, kuigi selle uue tõstukiga saab ka suured lumevallid laiali lükata, niiet lumevangi ei tohiks jääda ;)'
Aga päris ilus on jälle seda lund vaadata...mõnus ja puhas...loodame, et niipea ära ei sula....

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar