Flash Calendar- Nature Theme

reede, 23. juuli 2010

Ära unustasin...


.... mainida seda, et meie selleaastane heinategu on ka lõpule jõudnud..juba mõni päev tagasi juba....oli see vist kolmapäeval, kui viimased 170 heinarulli sai kokku käkerdatud. Selleaastased heinarullid sai ikka mehiselt pontsakad tehtud, et mitte võrku ülemäära raisata...jah...eks eelmine aasta oli nagu rohkem selle uue pressi tundmaõppimine ja talvel endalegi üllatuseks olid rullid sellised...noh... pehmekesed. Kuigi pressiga kaasa tulnud õpetuse järgi oleks veelgi varem pidanud siduma hakkama, vat ei kujutagi ette, kui tossukesed need rullid siis oleksid tulnud. Kokku sai valmistatud jälle üle 1000 rulli heina ( eelmine aasta oli number põhimõttelisel samasuur) kuid see aasta lasime ühe 14 ha põllu veel ära ka peenestada, sest kujutan ette, et sellist portsu heina ei oleks mul mitte kuhugi müüa ja....eriti veel sellisel heal heinaaastal.

4 kommentaari:

 1. Hey Sara, WE MISS YOU VERY MUCH! I am so proud of you for traveling so far away to work your hardest with peopke you can not even comunicate with. See you soon, I love you :)
  Darrel

  VastaKustuta
 2. Sara is very sweet girl and we can communicate very well :D But very soon you will get her back, what is very sad for us, I really like her.....

  VastaKustuta
 3. I stand corrected. I meant to say with people that does not speak teh same language as. Sara can find a way to communicate with any one she wishes to! Knowing Sara she could strike up a conversation with a rock :)

  VastaKustuta