Flash Calendar- Nature Theme

neljapäev, 10. juuni 2010

Unistustele lähemale


Olin juba pikal unistanud suuremast potist, et saaks teha ka ühte korralikku portsu juustu. Ennem oli mul kasutusel 9 l pott, kuhu paraku üle 7,5 l piima sisse ei suutnud pressida. Veel unistasin ma külmakastist, mis autosse saaks panna, kui vaja minna kuhugi juustu, piima või muud säärast kraami müüma või viima. Nüüd pean ütlema, et mul kõik need asjad ka olemas on.....ja seda tänu aasta vanemaks saamisele :P Eile õhtul toimus meil väike perekondlik hiline sünnipäevapidu, kus ma üllatuseks saingi omale poti....üllatus ja rõõm oli suur, sest ei lootnud seda niipea endale saada.
Täna tegin, läbi ootamatule saabunud kurgu, kaelavalu ja palaviku, ära ka poti ristsed. Esiteks oli piima, tänu reisile, sinna kappi päris ohtralt kogunenud ja teiseks tahtsin ka hirmsasti proovida. Kõik on päris mõnus, kuid tuleb välja, et nüüd oleks ka pikemat nuga vaja, vat ei ulata enam põhja :P . Veel pean ütlema, et see kogus on ka päris viimane piir ja suuremaga oleks asja juba palju keerulisem majandada. Pott nimelt 15,5 liitrine. Ja veel üks hea asi seal poti juures veel.... poti siseküljel on kenasti ka mõõdud peal ja tunduba, et üsna täpsedki :D

2 kommentaari:

 1. Hi!
  My name is Domingo, a guy of 24 years old from Madrid (Spain). I have been a couple of times in Estonia, and I think is a really wonderful place, so I was looking for any option to spend there my summer and I found you countryside :) I dont speak estonian, but if you agree with my participation, I would do my best to comunicate and help you as much as I can. If its possible for this august and part of september to be there and you want, just tell me :)
  Thank you!!

  Domingo

  VastaKustuta
 2. Hello!
  Can you e-mail me please? And are you registered wwoofer?
  kairevannas@hot.ee

  Kaire

  VastaKustuta