Flash Calendar- Nature Theme

kolmapäev, 30. juuni 2010

Nii mõndagi on teoksilViimasest postitusest on möödas omajagu aega ja juhtunud on ka meil niimõndagi. Esiteks saabus meile juba eelmise reede päraslõunal ( veidi küll ootamatult) meie järgmine wwoofineiu. Ootamatu seetõttu, et viimati oli veidi täpsustamata tema täpne saabumise päev - et kas reedel või laupäeva õhtul, kus pidin talle õhtuse bussi vastu minema.... Aga reede pärastlõunal helises mul telefon, kus neiu Madli teatas, et on teel meie talu poole...ja on juba Käina ning meie elamise vahelisel teel :O Üllatus missugune :D Ja sel hetkel sai meie maja ikka nii rahavast täis, et ei mäletagi, millal see nii tuubitud oli... Nimelt tulid just sama praamiga ka minu vennas , kaasa osa oma peret ning nad veetsid õhtu meie juures. Nende tulemisel oli ka kindel põhjus - nimelt ootas meid ees laupäeval pidustused .... ema-isa 50-s pulmaaastapäev, tädi 60-s juubel ning isa 80-s juubel ..... Nii meil ka kaks päev möödus suht mitte mingit kodutööd tehes ja lihtsalt ringi sahmides( va. Tiit, kes ikka usinalt heina tegi) Pidustuse ajaks sai Madli ratta, millega ta tegi päris korraliku trenni, sõites Suuremõisa lossipäevadele ning tagasitulles tiir Kassaris... tubli tüdruk !!Esmaspäevalgi oli veel sees laiskus peal ning laste suurele pealepressimisele saigi ära käidud uuesti Kassaris ning Vaemla villavabrikus. Hommikul sai siiski natuke ka kasulikku tehtud, nimelt maasikaid korjatud ( õigemini Madli korjas ja mina poistega puhtastasin)ning seejärel saime väga ootamatult palju moosi....tervelt 7l poti täie... Eelmine õhtu õnnestus meil muidugi saada ka Madli käe läbi maasika-šokolaadi kooki. mmmm......
Esmaspäeva õhtu kulmineerus paraku õige huvitavalt...Nimelt pärast sauna , kuskil poole 10 paiku korra arvutisse istudes ja päevasündmusi vaadates tehti üleskutse, et kes aitaks üht head soolast kooki süüa - seente, paprika ja oliividega - asi tundus ikka päris kahtlaselt hea ja oma sauna vastu pakkudes arvasin, et võiks ju aidata seda kooki hävitada. Otsemaid oli koogiautior Jana oma poja ja koogiga meil ( ei ela väga kaugel - vaid paari minuti tee) Ohhh...ja kui ma oleks sellist mõnusat õhtust kõhutäit varem ette kujutanud, siis ma poleks kindlasti laupäevastel pidustustel ülejäänut rosoljet endale sisse ennem käkutanud. Kõhutäis oli vägev ja äärmiselt maitsev :D Aitähhh Jana!!!
Teisipäev sai alustatud natuke tegusamalt - rohisime maja taga kartuleid, mis see aasta mingil põhjusel ikka jube karva( rohtu) olid kasvanud, paraku ajas meid saabunud jube kuumus sealt varsti ära ning üsna tüki aja päevast veetsin ma aita koristades( vähemalt üritasin seda teha) ning seal riideid sorteerides....aga teha jäi seal veel palju.
Lastel on õues muidugi eriti lõbus.... muidugi vaid siis, kui veevoolik käepärast on ning kõiki ning kõike sellega pritsida saab. Ega ma seda lõbu väga ka keelanud pole ( va. kui asi ikka päris käest ära kisub minema, ning vesi uksest ja aknast tuppa hakkab voolama ning ukse-esine vaikselt järveks muutuma hakkab) Õues on ju täielik palavus, mis ometi vee abil vähegi leevendust peaks leidma. Teisipäeval näitas kraadiklaas meil 26 soojapügalat, täna juba peaaegu 28 kraadi....ning kui veel seda ilmateadet uskuda, siis järgmine nädal toob meile veel tõelise kuumuse....30 kraadi..... eks saame näha... aga sellise juhul jäävad vist küll õuetööd täiesti ära ja ei kujutagi ette, mida me toas tegema hakkame.... Lisaks sellele peaks meile saabuma esmaspäeva õhtul neiu ameerikast, saab ka tunda, et me elame "põhjamaal"


2 kommentaari:

  1. veel ühed wwoofineiud kavatsevad saabuda 7. või 8. augustil ;)

    VastaKustuta
  2. Seda on küll rõõm ja ainult rõõm kuulda :D Ja magamisase on endiselt lakas? Karta on ;)

    VastaKustuta