Flash Calendar- Nature Theme

laupäev, 29. mai 2010

Mugulad ja juurikad

Eilse õhtu seisuga on meil lõpuks maas igasugused mugulad, juurikad, siiruviirulised ja lapilised. Neiljapäeval panime ema ja traktori abiga maha viimased kartulid, mis veel siiani maal peal olid. On see kartuli panek see aasta ikka hiline küll, eelmisel aastal olid kartulid juba mai esimesel-teisel nädalal maas, see aasta said nad maha vastavalt siis viimasel nädalal. Aga lohutuseks võib öelda, et on neid ka hiljem maha pandud ja saagis märgatavat erinevust pole olnud.
Paar päevakest varem, ehk siis teisipäeval, torkasin maha sibulad ja enne seda, laupäeval, panin Kristini abiga idanenud porgandi seemned mulda... sellest vaost jõudis muidugi üle joosta Bella, loodan et palju kahju pole teinud, aga eks see paari nädala pärast näha ole.
Ja eile õhtul panin maha ka mõne kapsapea taimed ning lasteaiast kingitud porrulaugu titad. Kodu õue sai üle mõne aasta maha pandud ka punapeet... noh..salat sai kapist otsa... ja just siis, kui see miskitpärast kõige maitsvamaks muutus :P Aga eks sügisel saab siis uued.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar