Flash Calendar- Nature Theme

teisipäev, 4. mai 2010

Juba parem


Õhtul enne magamaminekut kraadisin uuesti talle...ja oh üllatust, temperatuur oli juba täiesti normaalseks läinud ... 38,5 kraadi. Isukest tundus tal ka jätkuvalt olevat ning otsustasin talle õuest tuua mõned värsked rohukõrred.... hakkas neid päris hea meelega närima. Piimagi üritasin veel pudelist anda, aga enam ei tahtnud ta mitte pudelist toitmist...otsustasin panna piima karbi sisse, et sealt saab ta seda juua nagu vettgi...ja kohe hakkas jooma :D
Hommikul pidin ta aga kiiresti lauta tagasi viima, sest me lihtsalt ei kannatanud enam välja seda väga vänget kusehaisu :S Lausa silmele hakkas ning tunne oli 100 korda hullem kui laudas. Laudas asetasin ta eraldi aiaksesse, kus ta rahus saab olla, ilma et keegi ta peal trambiks.
Sellele teisele hädisele proovisin ka piima anda. Eile õhtul õnnestus mul kuidagi veerand pudelit talle sisse vägistada, kuid täna hommikul ei suutnud ma enam sedagi teha... ei teagi mis temast niiviisi saab. Selliseid rumalaid tallesid on ennemgi olnud, kus sa näed, et talle oleks hädasti vaja lisapiima, aga tema täiesti punnib vastu ning selle sisse söötmisest ei tule midagi välja. Ju siis on see koht käes, kus öeldakse - loodulik valik....

2 kommentaari:

  1. Kuna eile oli ilma väga talvine ja lautki jahtus suht maha, siis paraku jahtus see tall jälle ning seekord ta enam vastu ei pidanud...soojendasin teda küll, aga looja karja ta läks...ju oli nii siis parem.

    VastaKustuta
  2. Need on alati kurvad hetked...Samas lihtsalt ei saa liiga hellahingelisena loomi pidada- vahest on paratamatult nii laudas kui lauda taga.
    See talv oli üldse kuidagi raske.
    Jõuetule tallele õnnestub väikse ilma nõelata süstla abil ettevaatlikult piima kurku lasta.

    VastaKustuta