Flash Calendar- Nature Theme

esmaspäev, 8. märts 2010

Laupäev

Otsustasin minna üle pika aja külla....ja nii ma ka tegin. Lõuna paiku võtsin auto ja oma kõige suurema noore sikupoisis ning põrutasin Emmaste poole, kus mind juba ootas Külli. Meie kena sikupoiss saab tal nüüd uueks töömeheks. Oli teine kahe kuuga kasvanud ikka tõsiseks jurakas...andis teda alles tassida( autost lauta). Kuna ta oma vabast tahtest eriti ema all ei käinud ja jõi päevas vast ainult poole liitri jagu piima, siis oli viimane aeg ta ära viia, sest Külli tahtis talle ise natuke aega lutti anda, et ta jääks julgeks poisiks. Külas olles lootsin näha ka verivärskeid kitsetallesid, kui nagu minu kiuste Külli poegiv kits oma tallesid siis valmis ei jõudnud(teinud) Järgmiseks hommikuks olid talled siiski valmis. Kuid mis seal ikka...ootan oma Piibult varsti tallesid - tähtaeg peaks olema 18 märts.

Õhtul koju tulles said see-eest ühe lambatalle - priske kena utetalle. Juba enne kodust minekut oli see lammas natuke kahtlane....mis sest , et üks lammas on juba pea nädal kahtlane ja mitte kohe ära ei tee...loodan vaid et kolmikuid ei tule. Ehk poegib täna õhtul....

2 kommentaari:

  1. Väga tore, et leidsid aega kiirel ajal külla tulla. Sikuke sai nimeks Poisu. Esimese lutitamisega sai meil pisut nalja kah...teised talled on ju ka seal laudas. Neil ei olnud sugugi meelest läinud , kust nad kunagi piima said. Ühesõnaga ajasin mina lutipudel peos Poisut taga, teised talled aga mind( sinu saane oli ka suure innuga asja juures)Teise lutitamisega läks libedalt , juba oli asi selge, enam ei jooksnud eest ära. Tubli sikuke. SUURED TÄNUD SULLE:)

    VastaKustuta
  2. Võta aga heaks :D Ja tore, et sul õnnestus ta ikka luti otsa saada, sest Muusa ilma sarvedeta plikat mul ei õnnestunudki ära õpetada, aga see arem sarvik sai kohe asjale pihta ja nüüd teab hästi kust piima saada :P Nimeks said nad Tirtsu ja Sirtsu ( ei suutsnud lihtsalt mingit Muusale sarnast nime välja mõelda :/ )

    VastaKustuta