Flash Calendar- Nature Theme

esmaspäev, 1. veebruar 2010

Esmaspäeva varahommik


Poole seitsme paiku poegiski järgmine lammas - Kriipsu-Kraapsu... kes tõi ilmale kaksikud - poisi ja türuku. Poiss oleks aga peaaegu ka manalateed läinud, kui ma poleks kiiresti lauta tormanud. Nägin, et teine tall vupsas välja, kuid emme ei hakkanud üldse talle lakkuma,vaid tegeles edasi oma esmasündinud tüdrukuga. Kui lauta jõudsin, siis selgus et tallele oligi nina umbselt tatti ja laga täis ning hingamine oli tal võimatu. Päästsin hingeteed lahti, kuid ema ei tundnud ikka mingit suurt huvi tema vastu..olin natuke paanikas. Hõõrusin esimest talle teisega natuke kokku, et lõhnad ikka väga sarnased oleks - ja vist aitas....kõik sai korda.
Aga tuli välja, et samas aias olid ühed varasemad kaksiktalled vargaks hakkanud, kes minu lauta jõudes juba emmel poole piima olid nahka pannud. Tegin kiire lamba( koos talledega) ümberpaigutuse suuremate tallede juurde - meil ei toimu mingit varastamist !!!!

Kella poole 9 paiku tulid aga järgmised talled. Mustik tegi kaksikud - poisi ja tüdruku...sellised vahvad kirjud. Emme on tublid ja talled ka ning erilist abi nad ei vaja.paremal tütreke ja vasakul poiss

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar