Flash Calendar- Nature Theme

esmaspäev, 25. jaanuar 2010

LOOMAD ELUTOAS!!!

Talleke õhtul


Kui püapeäva õhtul lauta läksin kitsetallesid kinni panema, siis kuulsin meie uue kaksikpoisi väga hädaldavat hüüdu. Lähemale minnes nägin üsna õnnetut ja kerra tõmbunud tallekest, kel silmnähtavalt oli väga külm. Ilmnesid ka alajahtumise tundemärgid - suu ja keel olid juba päris külmad ning talleke ise suht kange. Sai vastu võetud kiire otsus - viin talle tuppa sooja. Ja kuna tundub, et talle niikuinii seda emapiimakest ei jätku, siis ei pea ma väga ka selle pärast muret tundma, et kui ema ta pärast omaks ei võta.
Leidsin laudast suure plastikvanni, panin põhja veidi heina ning toimetasin tuppa pliidi ette... sisse panin veel soojad veepudelid ning peale laotasin teki. Enne ööd suutsin talle sisse sööta ka pea 250 ml piima. Olukord oli päris näotu, sest nii loidu lapsekest pole ma veel endal näinud. Ööseks tõstsi ta wc-sse kus radikas annab sooja ja tuba ei jahtu. Öösel käisin kontrollimas - ja oh imet, talleke oli ennast juba pudelite vahelt välja ajanud ja vaatas mulle palju rõõmsama silmavaatega otsa.talleke hommikul
Hommikul oli teine juba oma jalgel ning nõudis süüa :D Lauta ma teda siiski viia ei julge. Eks näis mis tast edasi saab.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar