Flash Calendar- Nature Theme

teisipäev, 17. november 2009

Mõned möödunud sündmused

Kuna pole siin pikka aega õieti sõna võtnud, siis nüüd annaks siiski edasi mõned sündmused, mis siinpool vett väiksel saareriigil ka toimunud on....
Poolteist nädalat tagasi ilmutas meile end talveke, mida jätkus siiski ainult üheks päevaks (erinevalt Lõuna-Eestist) Aga tore, et seda niipaljugi oli...
Ja sellele suurele seagripi paanikale, mida tervet eestit-soomet on järsku valdanud, tõi Tiit meile ühelt pühapäevaselt jahilt PÄRIS sea, mis oli ikka palju reaalsem ja asjalikum, kui see leierdatud "siga"...Lambaidki on vahelduva eduga lauta sisse ja välja solgutatud.... ega nad seal õues ikka väga kaua enam olla ei tahagi ja ju peab nad ikka varsti oma talvistesse lahtritesse ära paigutama ning jääma järelkasvu ootama. Veel on Tiit vahelduva eduga laudas joogisüsteme ehitanud - kõik ikka selleks , et endal talvel tööd vähem oleks.
Selle viimase paari nädalaga on meie pesamuna millegipärast hakanud tõsist huvi tähtede vastu üles näitama... nii saigi siis välja otsitud vana hea aabits ja suurkes abiliseks on meile ka arvuti tegelane papagoi Peedy, kes usinasti teda sõnakirjutamises kiidab. Kuid kõige selle tulemusena on meie kasinasti rääkiv laps õppinud selgeks enamus tähti ning emme ütleb lapsele arvutis sõnade kirjutamiseks distantsilt tähti ette ning laps trükib need usinasti ekraanile. (ei tea...õpib teine kirjutama ennem kui rääkima....)
Täna tuli Tiidu sünnipäeva auks meile külla ei keegi muu kui korstnapühkija, kes suht mõistliku raha eest ja päris kiiresti ning puhtalt võttis ära kõik meie tahma. Eks kogu seda tööd kiirendas üks hea abimees, mis tänapäevasel korstnapühkijal kaasas oli....tolmuimeja :D See oli meie peres nüüd küll esimest aastat, kui kegi teine meil seda tööd tegi....kuid nüüd otsustasime olla nn seadusekuulekamad ja laenu tõttu võetud majakindlustus nõuab ju ka "päris" korstnapühkija teenust.

Ja muidugi on igapäevane tegevus mul villapesu, kuid peaks mainima, et lootsin algul selle töö kiiremat lõppemist....pidin eksima. Praeguseks hetkeks on mul pestud umbes 80 kg villa kuid suts vähem kui pool on siiski veel pesemata... Suiliste suvetuba on varsti poolenisti täitunud pestud villakottidega... kuid endale pean veel siiski soovima - JÕUDU TÖÖLE!!!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar