Flash Calendar- Nature Theme

kolmapäev, 16. september 2009

Jälle tühjus

Täna lõuna paiku lahkus nüüd ka meie viimane külaline Nicolas, kellest oli mulle siin kiirel sügisel palju abi. Tuba on nüüd jälle tühi ja tõenäoliselt jääb veel pikaks ajaks, kuna aita hakkab vaikselt sisse tungima sügis ning juba viimased paar öödki veetis Nico toas....Tore abivalmis ja tubli noormees teine..... Varsti ta tuleb siiski vist tagasi....sest ta otsustas me väikse valge kiisu ära päästa sellest raskest ametivalimisest(noh, et kas kaevuriks või meremeheks või kellekski kolmandaks...) Seekord tal ei õnnestunud teda kaasa võtta, kuna käis vahepeal kodus(Haapsalus) ja tuli sealt tagasi jalgrattaga. Nüüd siis peab otsima-nuputama välja mingi kasti, kuhu see kiisunoormees panna ja siis siia tagasi tulla...seekord siis tõenäoliselt bussiga.
Kartul sai enne tema minekut peaaegu kõik sorteeritud...ainult natukene...nii 500 kg jäi veel teha :D Aga vähemalt on kõik üleval. Tänaseks õhtuks on siiski enamus sellest portsust sorditud ka, nii et homme peaksin selle töö siis selleks sügiseks valmis saama. Kelder on umbselt tuhleid täis...nii et kes tahab, andku julgelt märku.
Järgmine töö, mis mind aga ootab on villapesu, mida saan juba osaliselt alustada, kuna Tiit siin möödunud kuul mõne karvatuks tegi. Enamus villa saab lammastelt maha siiski oktoobri algul, ning siis alles see õige villamöll lahti läheb....nii et teretulmast villapesule :D

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar