Flash Calendar- Nature Theme

neljapäev, 25. juuni 2009

Natuke kitsedest...

Viimasel ajal on piimahuvilisi nii paljuks läinud, et hakka või kitsi juurde muretsema, sest juustuteguks nagu ei jäägi muidu piima järgi. Suures piimanõudluses olen isegi meie noorukest Piibut lüpsma hakkanud. Meile tulles ta ei olnud lüpsiloom, siiski on ta korra talle teinud, kui ta ääretult noor oli- alla aasta vanusena juba. See oli vast poolteist aastat tagasi. Esialgu sai ta pisikesi tissikesi pigistamas käidud korra päevas, kuid tänaseks olen juba kaks korda proovinud lüpsta ja tundub, et tulmused on üsna head, arvestades et ta pole meile tulles üldse lüpsnud... Algul ei saanud ma tema käest suurt midagi...võibolla 100g, aga praegu saan juba üle poole liitri - hommikul kuskil pool liitrit ja õhtul nõks alla poole liitri. Ehk saab tast asjagi :D Poissi oleks talle tarvis...ja kui näen, et indleb, siis kappan Seljakülla poisi järgi:D (kui sealne pererahvas muidugi nõus sellega on ;))

2 kommentaari:

  1. Meie poisiga on nii, et miskipärast ei saa ta kuidagi külaperest koju tuldud... niiet kui selle kavalerihäda käes, peaks enne hoopis Sinimale kappama.
    Siis võiks teie kitsepreilna meie karja kurameerima tulla küll.
    Aga üks noorem poiss on meil Käina kandis ka, ehk teeks temagi mehetegusi, enne kui tal emb-kumb otsa noa alla läeb ;)

    VastaKustuta
  2. Ah nii on siis lood...Ega ma praegu ei saagi aru, kas see väiksem indles või mitte. Ükspäev ta tegi siin veidi rohkem kisa kui tavaliselt, aga kuna ta nõnna tagasihoidlik, siis ei osanud täpset seisukohta võtta. Aga eks siis millaski räägi sel teemal uuesti. Aga mis noorem poiss teil siin Käina kandis on? Ja kus ning kelle karjaaiast seda otsima peab?

    VastaKustuta