Flash Calendar- Nature Theme

neljapäev, 22. august 2013

Uuendused sel aastal

Täiesti esmakordselt panin ma sel kevadel maha maisi ja arbuusi. Mais on oma tõlvikus kasvanud päris purakaks ja hakkasin ükspäev nii ehku peale seda proovima ja näe - jube hea ja magus maius oli. Ei tea vaid täpselt, et millal see mais siis päriselt küpse on, hetkel suutsin terasid ka ükshaaval välja võtta, kas ongi juba valmis? Pildid on mul tehtud vana telefoniga, seega mingit kvaliteeti sealt ei tulnud :P Arbuusist pilti pole, aga huvitaval kombel ,kui oli meil hirmus soe, siis ei tulnud meil ühtegi vilja peale ja mõtlesin ei saagi ühtegi , aga siis järsku hakkasid väikesed nupud tulema ja nüüd nad paisuvad, loodan vaid, et jõuavad valmis ka saada...  Hea õnne korral peaks vähemalt 8 kerakest saama :D

 Ja meil on ka üks väike armas noor lüpsja -  väike 7 aastane naabritüdruk, kes hirmsasti tahtis lüpsta ja nüüd ta meil käibki koos poistega õhtuti laudas lüpsmas ja viimased korrad alustab kitse täiesti üksi. Väga tähelepanelik ja tubli tirts on ;)

Täna sai alustatud ka kartuli võtmisega - kõigepealt siis varase kollase kallal ja tundub, et saak on igati korralik. Ehk jõuab ka uue kuu alguseks hilisema kartuli kallale.
Ja ei saa üle ega ümber koertest.... üks hommik avanes siis selline vaatepilt . Hetkel olen väga rahul ja ootused uute tublide valvekoerte osas on suured.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar