Flash Calendar- Nature Theme

pühapäev, 27. jaanuar 2013

Varsti läbi

Kõigepealt lisan siia pildi "pargitud" lammastest :D

Aga üldiselt on laudas meil suhteliselt vaikne, kuigi eile hommikul sündis meil üks imepisike must tütarlaps, kelle ma täna lõuna paiku suisa ära kaalusin -  sain 1,9 kg ... nagu päkapikk, panen mõne pildi ka sellest pisipunnist... esimesena siis võrdlus kassiga, kes meil ka rohkem selline minikassi tüüpi loom...


Üldiselt hakkab see poegimine meil läbi saama, mõni veel tilgub, praegugi üks punnitab laudas, pärast teda veel tundub 1 lähima aja poegija olevat ... ja kui siis veel paaril õnnestub veebruari lõpuks midagi valmis teha, siis hästi küll, ülejäänutel lootus siis aprilli lõpuks katsetada, kes end siis 5 kuud varem poisile korra kätte andsid.. kui ei, siis teevad see aasta puhkepausi....


2 kommentaari:

 1. Saad nüüd väheke puhata....
  Kuidas see mustade- valgete vahekord on? Valgeid tallesid ikka rohkem veel? Kas kõik on kenasti mammade all, st. pole tarvis ühtegi lutitada-putitada?
  Ja nagu ikka, meie teised, peame veel oma pakse maadameid imetlema ainult....

  VastaKustuta
 2. Väike lõõgastus oli jah :D Kuid nüüd täna vaatasin, et üks kahtlane lammas on oma sabaaluse õige punaseks ajanud, ju saab ka varsti vaevast lahti.
  Musti tallesid on umbes 1/3 ....ja hetkel kedagi otseselt lutitama ei pea, kuigi ühele kaksikule ma natuke vahel olen juurde andnud.

  VastaKustuta