Flash Calendar- Nature Theme

reede, 25. jaanuar 2013

Arstil
Ükspäev sai käidud arstil koeraga(väiksed süstid), teinepäev võtsime aga arstile lamba :D (öelge, et oleme normaalsed) Arvasin, et lambatall käib kategooriasse "väikeloom" ja vedasin ta siis koera-kassi arstile  :P No tegemist on ikka me kõvervarbakesega, kelle sõrgatsi otsad nüüd juba sirgeks nagu lähevad, aga näe, normaalselt ta neid maha ikka ju ei pane, sest harjumus on ju need kohe rulli vedada. Nii ma siis mõtlesingi, et kui paneks need jalakesed sealt otsast kipsi, ehk õpib ära? Algul proovisin sideme ja pulgaga lahase teha, aga see ei tundunud väga hea olevat, kips hoiaks paremini....siin siis võrdlus - 
ENNE
PÄRAST

Vähemalt ei paista ta enam nii kõver välja. Eks ma siis homme vaata, kuidas ta end tunneb... muidu selline tupsakas tütarlaps :D8 kommentaari:

 1. Kips on jah parem varjant, mäletad, mul oli eelmisel aastal üks talleke, sellel panime jala pulgaga lahasesse aga kui lahas on ldvalt, siis ta ei toeta ja kui tugevalt, läheb vereringe kinni, nagu meil juhtus.Edu paramnemiseks.Ja tead sa kedagi lambapidajat, kes oleks normaalne???:)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Mina olen siis ka "ebanormaalne"- see oli küll juba mitu aastat tagasi, kui sündis ühel lambal vist enneaegne tall..igatahes kaalus too alla kilo ja sõi algul süstlast 10ml kaupa. Söögivahed olid nagu imikul 2tundi..Kui kuhugi kodust kaugemale oli tarvis minna,reisis Juss autos oma korvis teki sees kaasa:D Kui nälg tuli, sai kohe pudelit.

   Kustuta
  2. Nonäed - otakate klubi :D

   Kustuta
 2. Lahasega kippus jalaots kuidagi klääpa vajuma, nüüd kipsiga on asi palju ilusam. Lahasega ma ka jubedalt pabistasin, et liiga tugevalt sidusin ja korra ma isegi võtsin lahti, sest asi tundus kahtlane.
  Aga tundub, et meie , siin blogijad, olemegi sellise korraliku kiiksuga... teised suurkasvatajad on vast 2 jalaga maapeal ja selliseid lollusi vist ei tee :P
  Aga nii hakkas sellest tallest kahju, ei saanud vaadata kui maha see esiots surutud oli...

  VastaKustuta
 3. Kunagi sai varsal ravitud sõrgatsiliigese ülepainutust. Nägi samamoodi välja. See varss pandi lahasesse ja sai peale ka miskid valuvaigistid. Hiljem ei saanud üldse aru, et jalgadel miski häda oleks olnud sündides. Edu ravimisel!

  VastaKustuta
 4. Aitäh lootuse andmise eest! :) Täna tundub tal tõesti parem olevat, sest hetkeks tundus, et ta püüdis isegi kergelt kepsu lüüa, mida ta tõesti pole ennem oma kõvervarvastega teinud ... lootust on :D Eks ma pean ta nädala pärast korra lahti võtma ja vaatama, kuidas on ja siis vajadusel uuesti panema - eks need jalad ju kipuvad kasvama ka vahepeal :D

  VastaKustuta
 5. Nii armas, et viitsid kogu selle suure karja juures niimoodi mässata! Kes on selliseks loodud, seda ei muuda vist ka 1000 pealise karja omamine...
  Kui tal juba need liigesed liikuma hakkasid, siis on tõesti lootust, et päris korda saad asja. Palju edu!
  Ise mässasin paar aastat tagasim, kui sügisel poeginud mamma oma kaksikute talledega juba päev pärast poegimist suurele karjamaale pidi kondama minema. Seal olid aga ka meie esimesed shotlased, kes polnud selliseid imeasju varem näinud.Üks neist astus lähemalt uudistama minnes ühele tallele peale nii et sellel tagumine jalg puruks. Ja veel nii halvasti, et sealt kõrgemalt puusa juurest. Aga kuidagi sain ma ta ikka lahastatud ja kasvas kinni ka, nii et polnud arugi saada, õige pisut jäi see jalg väljapoole käänatult, võõrale silmale ilmselt esmapilgul isegi mitte arusaadavalt.

  VastaKustuta