Flash Calendar- Nature Theme

kolmapäev, 22. veebruar 2012

Mõned talled veel

Vaikselt, aga kindlalt tuleb neid tallesid juurde. Eile kesköö paiku sai omad talled valmis juba korduvpoegija, kes musta jääraga on saanud suisa kaksikud mustad lapsed - mõlemad ilusad ja suured, ja ikka pooleks neid st. poiss ja tüdruk. Ega ma poleks lauta läinudki, kui järsku poleks keegi kolmas seal tissi all olnud. Aga õnneks oli emme väga hoolas ja tubli ning ajas häirija minema. Veel oli väga mõnus vaadata, kuidas emmel oli kohe väga suur kisa lahti, kui üks tallgi oli tema vaateväljast kadunud... ja nii ka järgmisel päeval...väga hoolas, erinevalt mõnest teisest tolast.Terve päev oli vaikne, kuid juba 6-7 paiku oli üks lammas ikka väga omadega hädas. Tegu oli esmapoegijaga ja tahtsin kindlasti silma tal peal hoida....Kuid pika vinnaga oli...valims sai ta alles natuke enne 12 öösel - seekord tütarlaps Aga tundus, et ta oli päris tubli emme ja vähemalt hakkas kohe oma lapsega tegelema. Ja peal pikka jälgimist ja võitlemist unega otsustasin minna lauta, et tallekest aidata, sest emme tundus natuke selle tissitamisega segadust olevat. Aga minu abiga ja kerge tagajalavärinaga saime asja kiirelt korda ja sain nobedasti minna tuppa oma uneprobleemile lahendust saama. Magasin mõnusalt terve öö, kuni hommikul kelle seitse silmad avasin.
Pilk kaamerasse ja sai selgeks, et sündinud on veel tallesid. Tegu oli väga värske produktiga. Sibasin kiirelt lauta, sest polnud kindel, kas on üks või kaks talle ja kuidas on nende söömisega... ja kahtlustasin lisaks veel esmapoegijat. Oligi kaks talle - poiss ja tüdruk... ja esmapoegija koha pealt oli mul ka õigus. Kohapeal selgus, et tüdruk oli oma kõhu kenasti täis söönud, kuis poiss oli söömata...vist..Igaks juhuks panin nad nurgaaeda, sest mingid kahtlased liigutused olid just selle söömata poisi suunas. Õnneks kõik läks vist hästi, sest õhtul nägin, kuidas see poiss kenasti emme tissi all oli. Poisil on selline vahva must laik jala peal :D Tegu peenvillase järeltulijatega.
Tundub, et see oli peenvillase päev, sest üks väike ilus sirejalgne neiu sündis veel sel päeval... tundub olevat selline peene vill seal seljas, aga eks näis, milliseks ta kasvab :)
Täna sai ka ühte lammast riietatud, kuna tupe kippus liiga välja tulema... suisa terve rusikas oli ühtäkki välja lupsanud ja nägin natuke vaeva, et seda korralikult sisse tagasi saada.... Seega sai ta endale pluusi ja püksid jalga... Kas keegi oskab öelda, kas selline tuppe väljalangemise probleem on päritav? Tema emal on olnud mitu aastat see probleem, sel aastal üllatuslikult oli tal kõik korras ja pluusid-püksid oli kõik kenasti kapis kasutamata...aga nüüd näe, ta tütar sama probleemiga....

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar