Flash Calendar- Nature Theme

esmaspäev, 1. veebruar 2010

Esmaspäev päev jätkus talledega


Ennelõunasel ajal võttis poegimise ette Sirje, kel esimene tall sündis ilma igasugu probleemita....teise välja tulekuks oli siiski minu abi vaja, sest välja tuli ainult pea ning jalgu polnud kusagilt paista. Käega sees sobramist oli ikka parasjagu, enne kui jala üles leidsin( teine jalg jäigi kaduma) ning tal nõnda ühe jalaga välja tõmbasin. Kokku sai meil tüdruku ja poisi komplekt.
Natuke enne kahte poegis Lucy, kes sai seekord kaks tütarlast. Ema ja lastega on kõik ilusti korras...piima jägub ja talled on tragid.


Õhtu eel oli veel üks lammas poegimas - esmapoegija. No tema oli ikka tõesti täiesti tuim loom, sest talled tegi ta valmis jooksupealt ja nende vastu ta mingit huvi ei tundnud.... nagu polekski tema omad. Kuivatasin talled kenasti ära ja isegi suutsin ära tissitada, sest seda ta siiski lasi teha, kuid ei mingit lakkumist ega vastukutset talledele. Järgmisekt ei jäänud meil jälle midagi muud üle, kui panna nad väikesesse poksi, kus ema saab oma tegude ( või siiski mittetegemise) üle järele mõelda.Tundub et see asi töötas päris hästi, sest kui õhtul kaheksa paiku lauta "lapsi" söötma läksin, siis oh üllatust...noorel emmel olid välja löönud emalikud tunded - lakkus tütrekesi ja lasi ilusti tissi alla. Hoian neid siiski veel järgmise päeva omaette, et tunded süveneksid.
Veel sain ma täna hakkama sellega, et tõstin ühe neist kaksikutest, kelle emmel jätkuvalt mitte tilkagi piima ei ole, sama kasuemme juurde, kellele ma juba ühe talle alla sokutasin. Ja peab tunistama, et meil on väga hea amm...lubas eelmise kasulapse ilusti alla ja isegi sellega ta ei kurjustanud. Loodame , et asi jääbki nii.
Aga kogu tänase päeva kokkuvõtteks peaks mainima, et oli väga tüdrukute rohke päev - suisa kahed kaksiktüdrukud ja kolmel kaksikutepaaril oli üks pool tüdruk.
Täna ööseks ma väga kedagi ei oota, aga ega kindel olla ka ei saa...loodame, et saan magada vahelduseks.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar