Flash Calendar- Nature Theme

neljapäev, 23. juuli 2009

Kurvapoolsed lahkumised

Eile hommikul pidid siis lahkuma meie vahvad neiud, kelledest oli mul palju abi ja jätkus mõnusat seltskonda. Ega nad isegi vist suurt lahkuda ei tahnud, aga ees ootasid tegemised mida nad paraku ei saanud edasi lükata... Ja lahkuda ei tahtnud ka nende auto - sest peaaegu viimasel hetkel auosse istudes see lihtsalt ei käivitunud...aku oli tühjaks saanud :P Nagu tüdrukud ise nalja viskasid, siis sellel autol on krokodillid standardvarustuses, aga õhupatju sinna ei kuulu:D Niisiis saigi Tiit kibekiirelt ajada meie auto nina kõrvuti neiude omaga ja elektri ülekantimine sai alata... Paraku lõppes asi sellega, et auto käivitus ja ning vuras nobedasti praami poole. Mõne aja pärast saabus ka mu telefonile sõnum, et jõudsid kenasti praamile... Kahju, et nad lahkusid, kui on lootust, et nad tulevad kord veel tagasi, sest kitsed ja lambad jäid neile hinge...kaasa said võtta neist vaid sadade kaupa fotojäädvustusi..........
Homme hommikul pean ma paraku käes andma ka meie noormehe Geerti, kes kihutab edasi leedu ja ungari poole uusi seiklusi-elamusi otsima...vahepeatus pidavat tulema siiski vist Tartu kandis ;) Tervitused Marisele :)

4 kommentaari:

 1. tervitused marisele tõepoolest, hehee :D

  aga varsti peame me tagasi tulema küll, ilma kitsepiimata pole kohv üldse SEE.. ja lisaks kitsepiimale meeldisite teie meile ka, muidugi :)

  VastaKustuta
 2. Tänud :D Kitsed juba ootavadki sind ;)Ja ära kuskilt lähemalt seda piima oma kohvile otsima hakka (siis on ikka põhjust ju meile tulla :P)

  VastaKustuta
 3. ikka vaja marisele puid alla panna :D

  VastaKustuta
 4. Puid muidugi juude-juurde, et oleks ikka piisavalt kuum , et õhutul (täenäoliselt)läbimärg hollandlane ära saaks kuivada...(mitte solvuda..väike töga lihtsalt);)

  VastaKustuta