Flash Calendar- Nature Theme

neljapäev, 7. mai 2009

Neljapäevake...

Tänane päevatöö oli õues, maja taga peenramaa kaevamine. Tiit juba jõudis ükspäev sinna peale kõdusõnnikut viia, tõmbas isegi natuke äkega üle, et kaevamine kergem oleks. Saigi siis hommikul käevetöö käsile võetud...hommikul koos Margusega ja õhtupool juba koos kitsepereilidega :D Õhtu lõpuks sain ühele peenrale isegi natuke varast porgandit maha...Need kitsed on mul ikka ühed huvitavad loomad küll...panen nad kenasti puude alla rohtu sööma, kuid kui ise nende juurest eemale lähen, siis kohe kisa ...kohutav kisa lahti. Aga kui õhtul nad enda juurde peenra äärde panin, siis oli täielik vaikus...ainult natuke rohukrõbistamist oli kuulda ;) Ja alumisel pildil veel kevetööde kaasaelajaid...

Homme siis aga jälle üks päris kiire päevake(ei kujutagi ette, kuidas kõik peaks sujuma) Hommikul kella 9 paiku on taas lambakasvatajate kogunemine Vaemla villavabrikus, kust pärast suundutakse meile, et Tiit näitaks lammaste pügamist. Kohale pidi tulema ka kohalik loomaarst - eks näis mis tarka temal rääkida on...Kuid kõigele lisaks langes kokku selline asjaolu, et naabrite lambaid just homme hommikul hakkatakse sorteerima ja mandrile veoks ette valmistama.(naabrist mitteolenevatel asjaoludel) Nii et ma kujutan ette et homme on meie laudas üks suur segasumasuvila :P Kuid õnneks sai kõikidele lambakasvatajatele öeldus, et nad selga paneks veidi töisemad riided...ja tulemas üks suur praktikumi päev :D:D....lambad sorteerida, sisse sööta ussirohud ning seejärel toimetada kärule....hiljem värgivad lammaste sõrgu ja katsetavad masinaga niitmist.
Pärast kõike seda madistamist tuleb minul veel jõuda kella viieks lasteaeda emadepäeva peole ning Tiidul poole kuueks Kärdlasse laskeklubi aastakoosolekule(enne seda tahaks ta veel jõuda saunas käia...)
Hmmmm......tundub nagu oleks kõigeks selleks aega vähevõitu....aga eks näis....

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar